BLOG
Lista wpisów

Zadaszenie tarasu - na co zwrócić uwagę?

Moglibyśmy zapytać, co sprawia, że jesteś szczęśliwy? Oczywiście jest to ciepło domowego ogniska i fakt, że zawsze masz gdzie wracać. Zatem Twój dom to Twoja oaza spokoju, Twoja mekka, do której przychodzisz po całym dniu pracy....Kliknij w tytuł, aby przeczytać całość.Jak zaaranżować ogród zimowy

Oaza spokoju, piękna oranżeria, niespotykana weranda...z czym jeszcze kojarzy Ci się ogród zimowy? Jeśli od dawna marzysz, aby go postawić, pora zrealizować swoje plany. Marzenia przecież trzeba spełniać, prawda? Tylko jak zaaranżować ogród zimowy? Pomysłów nie brakuje, a my służymy radą. Chętnie Cię zainspirujemy....Kliknij w tytuł, aby przeczytać całość.

Projektowanie ogrodów zimowych

Od ponad 30 lat budujemy ogrody zimowe, pergole, zabudowujemy tarasy, balkony i baseny. Ogród zimowy, jaki dla Ciebie stworzymy to wyjątkowe miejsce, gdzie wypoczniesz przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Zanim jednak rozpoczniemy budowę ogrodu zimowego, chcemy, abyś zwrócił uwagę na kilka ważnych kwestii....Kliknij w tytuł, aby przeczytać całość.


Adres

02-316 Warszawa
ul. Kaliska 1/34

Dane kontaktowe

Numer Telefonu
+48 600 595 335
E-mail: bartmetaco@bartmetaco.pl