Markizy Ogrodowe Warszawa

Nasze markizy ogrodowe Warszawa to bardzo przydatne wyposażenie w każdym ogrodzie. Dzięki tym produktom wypoczynek na tarasie czy balkonie nawet podczas pochmurnej i deszczowej pogody jest możliwy. Nasze markizy to nie tylko ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale także świetna dekoracja. Z nami Twój dom lub sklep zyska niepowtarzalny charakter!

Do tej pory markizy ogrodowe były kojarzone tylko z miejscami takimi jak ogródki przy restauracjach lub kawiarniach. Dzisiaj ten trend jest na tyle silny, że wkracza także do domów. W naszej ofercie znajdziesz markizy:

 • Markizy tarasowe
 • Markizy ogrodowe
 • Markizy do instalacji komercyjnych

Markizy ogrodowe i tarasowe od balkonowych różnią się większymi rozmiarami. Ich wysięg może dochodzić nawet do 3,5 metra. stosuje się je do osłaniania dużych tarasów i ogródków letnich. Wyróżniają się składanymi przegubowo ramionami, poszyciem z impregnowanego materiału i regulowanym kątem nachylenia.

Jeśli chcesz zamontować markizę na ostatnich kondygnacjach budynków, powinny one być wyposażone w boczne wsporniki, które na stałe przytwierdza się do ściany. Ten sposób montażu ochroni markizy przed silnymi podmuchami wiatru.

Z kolei markizy do instalacji komercyjnych mają półokrągły kształt i najczęściej stosuje się je do ozdabiania okien, witryn sklepowych oraz wejść do lokali użytkowych. Ciekawym rozwiązaniem jest markiza z dwustopniowym kątem nachylenia, która chroni przed nisko wschodzącym i zachodzącym słońcem nie kolidując przy tym wszystkim z okiennicami oraz drzwiami. Markizy ogrodowe różnią się między sobą sposobem zwijania. Niektóre całkowicie chowają się w kasecie, inne znowu częściowo są chowane do półkasety, która jest zabudowana od góry.

W naszej ofercie znajdziesz następujące markizy ogrodowe:

 • Markizę Malta, lekką wolno wiszącą, która doskonale nadaje się do przesłonięcia niewielkiego tarasu i balkonu. Jej konstrukcję wyróżnia uchwyt ścienno - sufitowy. Jest ona prosta w montażu, a także lakierowana metodą proszkową na 5 różnych kolorów.
 • Markizę Silver Plus, która jest stworzona do zacieniania tarasów i balkonów. Ma ona rozkładane ramiona wykonane ze stopu aluminium zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Markiza ta jest trwała, wytrzymała i łatwa w montażu. Posiada także aluminiowy daszek, który ochrania zwiniętą markizę i nadaje jej estetycznego wyglądu.
 • Markizę Australia świetnie pasującą do dużych tarasów i powierzchni komercyjnych. Rozkładane ramiona tej markizy zamocowane są na aluminiowych uchwytach wykonanych metodą odlewu ciśnieniowego. Markiza ta jest stabilna, łatwa w utrzymaniu i montażu. Ma także wiele możliwości kolorystycznych.
 • Markizę Jamaica, której konstrukcja zapewnia długą żywotność nawet w warunkach intensywnego użytkowania. Nadaje się do dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych. Jako, że konstrukcja markizy Jamaica opiera się na kwadratowej belce aluminiowej, czyni to markizę łatwą w montażu i daje swobodny wybór miejsca jej zamocowania.
 • Markizę Italia, ktora jest markizą naokienno-balkonową przeznaczoną do ocieniania osłony wnęk okiennych, witryn , balkonów, tarasów i werand. Markiza ta ma lekką konstrukcję, niezwykle łatwą w montażu
 • Markizę boczną Bora, która może być wykorzystywana jako dodatkowa ochrona przy markizach tarasowych i pergolach. Świetnie chroni przed promieniami słonecznymi i podmuchami ostrego wiatru.
 • Kasetową markizę Casablanca idealnie sprawdzająca się na większych tarasach. Oprócz ochrony jest estetycznym dodatkiem do budynku. Obsługa tej markizy jest bardzo prosta, a sam produkt funkcjonalny.
 • Markizę Palladio z kasetą, ktora świetnie prezentuje się na dużych tarasach. Łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Jest łatwa w montażu i dostępna w wielu kolorach.
 • Markizę Italia kasetową, która jest markizą naokienno-balkonową przeznaczoną do ocieniania i osłony wnęk okiennych. Posiada opuszczane aluminiowe ramiona. Dzięki swojej konstrukcji może być mocowana nawet tam, gdzie podłoże nie pozwala na mocowanie markizy tarasowej
 • Markizę Corsica tarasową, ktora jest przeznaczona do ocieniania dużych tarasów. Jej konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała.
 • Markizę Dakar, ktora przeznaczona jest do zacieniania wiekszych tarasów. Posiada opływową kasetę, w której wnętrzu zastosowano uszczelki zabezpieczające. Dostępna jest w kilku kolorach
 • Markizę Italia Poręczową, ktora sluży jako ochrona balkonów, tarasów i wnęk balkonowych. Konstrukcja tej markizy jest lekka, a montaż niezwykle łatwy.
 • Markizę Giant o solidnej konstrukcji służącej do zacieniania dużych powierzchni takich jak tarasy czy restauracje na otwartym powietrzu. Konstrukcja z aluminium oparta jest tu na podwójnej belce nośnej. Markiza doskonale chroni przed działaniem czynników atmosferycznych. Mimo swojej skomplikowanej konstrukcji jest bardzo prosta w obsłudze.

Co zyskasz wybierając nasze markizy ogrodowe Mazowieckie?

Jak już wiesz, stawiamy na solidne konstrukcje, które mają przetrwać lata. Nie chcemy, abyś co kilka lat wymieniał markizy - dajemy Ci produkty, które mają długą żywotność. Tkaniny, z których wykonane są nasze markizy ogrodowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym na rozdarcie i blaknięcie. Wykonane są one z impregnowanego materiału z ochronną powłoką. Nasze markizy zwiniesz taśmą, korbą lub pilotem. Jeśli kupisz osłonę sterowaną ręcznie musisz uważać, bo w przypadku gwałtownego pogorszenia warunków pogodowych, powinieneś ją zwinąć, aby uniknąć jej uszkodzenia. Nasze markizy z powodzeniem posłużą Ci nawet kilkadziesiąt lat.

A dlaczego warto wybrać markizy ogrodowe? Ponieważ markiza ogrodowa spełnia bardzo wiele funkcji. Chroni ona przed nadmiarem promieni słonecznych i umożliwia wypoczynek na balkonie lub tarasie (nawet jeśli lato jest wyjątkowo upalne). Dzięki rozłożonej markizie możesz zjeść posiłek w zacienionym miejscu, czytać ulubioną książkę lub rozmawiać z rodziną i znajomymi. Markizy ogrodowe mają to do siebie, że pozwalają nie tylko wypoczywać na zewnątrz, ale także chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Możesz więc spokojnie odpocząć po dniu pełnym pracy w zaciszu swojego pokoju lub spędzić popołudnie na zacienionym balkonie czy tarasie lub w ogrodzie zimowym.

Adres

02-316 Warszawa
ul. Kaliska 1/34

Dane kontaktowe

Numer Telefonu
+48 600 595 335
E-mail: bartmetaco@bartmetaco.pl

Blog