Markizy Ogrodowe

Nasz firma dostarcza róznego rodzaju markizy ogrodowe. Poniżej jest przedstawiona aktualna oferta.

Markiza tarasowa, czy balkonowa to szeroki wachlarz możliwości. Zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem, a jednocześnie jest bardzo dobrze postrzeganym elementem dekoracyjnym naszych domów,sklepów, kawiarni i restauracji. Cieszącym zjawiskiem jest fakt, ze każdego roku obserwujemy coraz większą ilość markiz, które bardzo wyraźnie zmieniają oblicza naszych szarych ulic.

Markiza balkonowa chroni w gorące dni nie tylko nasz balkon, ale także pozwala obniżyć temperaturę w ochranianym pomieszczeniu. Markizy na taras czy markizy na balkon posiadają coraz częściej wyszukane wzory, dzięki naszej bogatej ofercie mogą Państwo wybierać sposród niezliczonych wzorów. Markizy ogrodowe pozwalają nadać otoczeniu dodatkowego klimatu, dosyosowanego do indywidualnych potrzeb.

Jeżeli interesuje Państwa markiza balkonowa, markiza tarasowa, markiza ogrodowa na terenie Warszawy i okolic, to zapraszamy do kontaktu z nami!

Oferujemy Państwu wszystkie popularne i wszelkiego rodzaju markizy. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować rozwiązania specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi konsultanci i specjaliści w sprawie markiz pozostają do Państwa dyspozycji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  • Markizy tarasowe
  • Markizy ogrodowe
  • Markizy do instalacji komercyjnych
Adres

09-100 Płońsk
ul. Pułtuska 60
( dawniej 19-Stycznia 60)

Dane kontaktowe

Numer Telefonu
+48 600 595 335
E-mail: bartmetaco@bartmetaco.pl