Rolety Warszawa

Wiemy, że chcesz wygodnie mieszkać i mieć przy tym poczucie, że nic nie zagraża Twojemu domowi. Oferujemy Ci systemy rolet przeznaczone do różnego rodzaju budynków. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego dajemy Ci to, co mamy najlepszego. Poznaj nasze rolety okienne.


Co możemy Ci zaoferować?

Wiemy, że zależy Ci na najbardziej nowoczesnych rozwiązaniach dla Twojego domu. Dlatego też oferujemy Ci rolety na okna, które możesz zastosować dopiero co w nowo powstałym budynku jak i już kilkuletniej budowli. Nasze rolety możesz dopasować do różnych profili okiennych. A jeśli szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie, zaproponujemy Ci rolety antywłamaniowe.

O naszym prestiżu świadczy zadowolenie wielu klientów, którzy skorzystali z naszych systemów rolet. Proponujemy Ci rolety dostosowane do danego budownictwa, a także takie, które charakteryzują się optymalną izolacja termiczną. Nasze produkty są dostosowane do obecnych standardów nowoczesnych rolet zewnętrznych. Zobacz, co dla Ciebie mamy.Systemy rolet Intergo

Rolety na okna

Rolety na okna warszawa


Systemy te przeznaczone są do wznoszenia w nowo powstałych budynkach. Rolety zwijają się do kasety aluminiowej wkomponowanej w fasadę budynku. Jest to rozwiązanie zarazem proste i estetyczne. System Intergo jest systemem podtynkowym - rolety mocuje się we wnęce muru nad otworem okiennym. Jeśli energooszczędność nie jest Ci obcym pojęciem, warto abyś zwrócił uwagę właśnie na system rolet Intergo. Jest to nieliczna z rolet, którą można bez mostków termicznych zamontować w budynkach pasywnych.

Nasze rolety systemu Intergo montowane są nad oknem, co pozwala uniknąć pustych przestrzeni. Rolety Intergo nie ingerują w konstrukcję okien i nie naruszają też szczelności budynku. Po otynkowaniu skrzynka rolety jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane do stylistyki okien. Dzięki temu Twój dom zawsze będzie wyglądał elegancko i estetycznie.

Dlaczego warto, abyś wybrał nasze rolety Intergo? Ponieważ:

 • zapewniają dobrą izolację termiczną
 • nie ingerują w konstrukcję okna
 • zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną - ściana zewnętrzna działa jak bariera akustyczna.
 • elementy rolet mogą być dopasowane do stylistyki budynku, a skrzynki i prowadnice mogą być wkomponowane w fasadę budynku
 • pozwalają uniknąć powstawania pary na klapie rewizyjnej
 • rewizyjna jest umieszczona na zewnątrz budynku, więc w razie awarii serwisowanie nie ingeruje w prywatność domowników
 • system rolet przeznaczony jest do montażu w nowych budynkach jak i tych stojących już jakiś czas
 • Masz pytania? Zadzwoń
  ROLETY BECLEVER
  Realizacja rolety warszawa i okolice

  System Beclever przystosowany jest do różnej konfiguracji okien. Dzięki niemu można uzyskać optymalną izolację termiczną z możliwością zabudowy kaset. Kiedy najlepiej sprawdzą się nasze rolety Beclever? Na pewno przystosowane są do obiektów nowo budowanych jak i tych modernizowanych. Profil adaptacyjny rolet Beclever daje możliwość zespolenia ze wszystkimi profilami okien PCV, aluminiowymi oraz drewnianymi. Co ważne, ten system rolet nie wymaga powiększania otworu okiennego.

  Nasze rolety wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na promieniowanie UV. Pokrywy rewizyjne oraz prowadnice można dostosować do kolorystyki okna. Rama okienna jest tu połączona ze skrzynką, która, dzięki listwie tynkowej ułatwiającej zabudowę, jest niewidoczna. Klapa rewizyjna znajduje się od wewnątrz pomieszczenia, co umożliwia dostęp do mechanizmu rolety. System naokienny wyposażony jest w tłoczone przesłony rewizyjne, więc prace konserwacyjne nie nastręczają problemu.

  Co wyróżnia dostępne w naszej ofercie systemy rolet Beclever?

 • uniwersalność - różne systemy obudowy i osłon umożliwiaja dopasowanie do wymagań klienta
 • innowacyjność - system rolet wpisuje się w ramy nowoczesnego budownictwa
 • energooszczędność - rolety latem chronią przed promieniowaniem UV, a zimą posiadają dodatkową izolację
 • bezpieczeństwo - stwarzają strefę prywatności i chronią przed niepowołanym wzrokiem
 • estetyka - istnieje możliwość zastosowania wielu rodzajów oklein lub polakierowania w dowolnej kolorystyce
 • akustyka - tłumienie dźwięków z zewnątrz
 • Pakiet rolet okiennych
  rolety żaluzje warszawa
  żaluzje i rolety warszawa
  rolety okienne warszawa
  Masz pytania? Zadzwoń
  ROLETY STANDARD
  rolety na wymiar warszawa

  System rolet Standard jest przeznaczony do stosowania w nowych i już istniejących budynkach. Rolety są zwijane do kasety aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Nasz system rolet Standard przystosowuje się do różnych profili okiennych. Warto wspomnieć, że ten system jest najbardziej uniwersalnym systemem rolet jaki posiadamy w swojej ofercie. Można go zastosować na każdym etapie budowy budynków - zarówno nowych jak i modernizowanych. System ten nie narusza fasady budynku, nie ingeruje też w konstrukcję i montaż okna.

  Rolety Standard chronią pomieszczenie przed nadmiernym przegrzaniem, a podczas chłodniejszych miesięcy zapewniają doskonałą termoizolację. Pancerz rolet jest perforowany, z wyjątkiem rolet wyposażonych w sprężynę i zamek baskwilowy.

  Czym wyróżnia się system rolet Standard?

 • posiada duży wybór skrzynek, pancerza, prowadnic i listew wykończeniowych, więc rolety można dostosować do każdej stylistyki budynku
 • kaseta oraz pancerz rolety wykonane są z aluminium, natomiast prowadnice i listwy są lakierowane lub okleinowane
 • posiada dwa rodzaje montażu - montaż we wnęce okiennej (kaseta i prowadnice umieszczone we wnęce okiennej, przez co częściowo przesłaniają okno) oraz montaż na elewacji (kaseta i prowadnice montowane są na elewacji budynku na zewnątrz wnęki okiennej, nie przesłaniają one okna)
 • rolety wewnętrzne na okna
  Projekt i realizacja okien
  rolety na zamówienie warszawa
  System rolet antywłamaniowych RKS

  Rolety Warszawa

  rolety okienne wewnętrzne

  System rolet antywłamaniowych RKS ystem rolet antywłamaniowych RKS przystosowany jest do montowania w nowych budynkach. Roleta zwijana jest do kasety z twardego styropianu i dostosowana jest do różnej grubości i rodzaju muru. Zastosowanie tego typu rolet antywłamaniowych należy uwzględnić już na etapie projektowania budynku. Co charakteryzuje system rolet RKS?

 • podniesienie dolnej krawędzi nadproża okiennego o 30 cm i poszerzenia przestrzeni o 7-12 cm od strony bocznych pionowych krawędzi otworu okiennego (ma to na celu znalezienie miejsca dla twardych kaset wykonanych ze styropianu, w których znajdują się rolety)
 • umieszczenie ramy okiennej w dowolnej przestrzeni wzdłuż grubości ściany z dowolnym ociepleniem dla konstrukcji ścian dwuwarstwowych i trzywarstwowych (tego nie gwarantuje system Integro)
 • dostęp do osłony antywłamaniowej od wewnątrz pomieszczenia przez klapę rewizyjną
 • niezależność kasety od ramy okiennej (brak konieczności ingerowania w system)
 • Nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego na pewno znajdziesz u nas takie rolety na okna, jakich właśnie poszukujesz. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

  rolety żaluzje warszawa sklep

  Rolety okienne Warszawa - Sprawdź pozostałe usługi

  Nasza firma zlokalizowana jest w województwie mazowieckim. Obsługujemy klientów z całej Polski, a większość realizacji pochodzi z takich miast jak Warszawa i okolice oraz Piaseczno. Rolety okienne Warszawa to jeden z wielu produktów, które można u nas zamówić. Zlecenia takie jak rolety piaseczno, rolety zewnętrzne piaseczno oraz rolety na wymiar piaseczno są także przez nas realizowane. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami jak np. ogrody zimowe Warszawa

  Masz pytania? Zadzwoń

  Adres

  02-316 Warszawa
  ul. Kaliska 1/34

  Dane kontaktowe

  Numer Telefonu
  +48 600 595 335
  E-mail: bartmetaco@bartmetaco.pl

  Blog