wersja niemiecka

Bartmetaco telefonZadzwoń do nas: +48 600 595 335

Markiza tarasowa, czy balkonowa to szeroki wachlarz możliwości. Zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem, a jednocześnie jest bardzo dobrze postrzeganym elementem dekoracyjnym naszych domów,sklepów, kawiarni i restauracji. Cieszącym zjawiskiem jest fakt, ze każdego roku obserwujemy coraz większą ilość markiz, które bardzo wyraźnie zmieniają oblicza naszych szarych ulic.

 

Markiza balkonowa chroni w gorące dni nie tylko nasz balkon, ale także pozwala obniżyć temperaturę w ochranianym pomieszczeniu. Markizy na taras czy markizy na balkon posiadają coraz częściej wyszukane wzory, dzięki naszej bogatej ofercie mogą Państwo wybierać sposród niezliczonych wzorów. Markizy ogrodowe pozwalają nadać otoczeniu dodatkowego klimatu, dosyosowanego do indywidualnych potrzeb.

 

Jeżeli interesuje Państwa markiza balkonowa, markiza tarasowa, markiza ogrodowa na terenie Warszawy i okolic, to zapraszamy do kontaktu z nami!

Oferujemy Państwu wszystkie popularne i wszelkiego rodzaju markizy. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować rozwiązania specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi konsultanci i specjaliści w sprawie markiz pozostają do Państwa dyspozycji.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  • markizy tarasowe,
  • markizy balkonowe,
  • markizy do instalacji komercyjnych.

Obejrzyj tkaniny markizowe

 

Nasz partner:

selt

Markiza Silver Plus

matkiza Silver Plus

 

 

Markiza Australia

matkiza Silver Plus

 

 

Markiza Jamaica

markiza Jamaica

 

 

Markiza Palladio

 

markiza Palladio

 

Markiza Italia

 

 

 

Markiza Italia kasetowa

 

 

 

Markiza Italia poręczowa

 

 

 

Markiza boczna Bora

 

 

 

Markiza Corsica

 

 

 

Markiza Giant

 

 

 

Markiza Casablanca

 

 

 

Podkategorie