wersja niemiecka

Bartmetaco telefonZadzwoń do nas: +48 600 595 335

Starannie zaprojektowane, stworzone z materiałów o wysokiej jakości i trwałości, ogrody zimowe zwiększają powierzchnię mieszkalną nowo zabudowanego lub poddanego renowacji domu.

IMG 0065


W systemie werandowym możliwe jest uzyskanie dużej różnorodności kształtów i form: od prostych, jednospadowych do skomplikowanych o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu. Możliwe jest to dzięki szerokiej gamie systemowych akcesoriów połączeniowych i wykończeniowych. W ścianach werandy możliwe jest stosowanie całej gamy systemów okiennych i drzwiowych.

Funkcjonalnością wyróżniają się drzwi przesuwne dwu-, trzy lub czterodrzwiowe pozwalające na uzyskanie dużych powierzchni otwarcia. Dla dachu można stosować całą gamę wypełnień różnych typów i grubości w zależności od wymagań indywidualnych klienta. Ogrody zimowe charakteryzują się tym, że szyby użyte w ich konstrukcji mają bardzo niski współczynnik przepuszczalności ciepła, są pokryte specjalnymi powłokami zabezpieczającymi przed promieniowaniem ultrafioletowym, są bezpieczne, antywłamaniowe, płyty poliwęglanowe.

 

1208162782


Dla dachu można stosować całą gamę wypełnień różnych typów i grubości w zależności od wymagań indywidualnych klienta. Szyby o niskim współczynniku przepuszczalności ciepła, szyby pokryte specjalnymi powłokami zabezpieczającymi przed promieniowaniem ultrafioletowym, szyby bezpieczne, antywłamaniowe, płyty poliweglanowe to kilka z wielu możliwości.

 

1275388719

 

Obejrzyj nasze realizacje

View the embedded image gallery online at:
https://www.bartmetaco.pl/ogrody-zimowe.html#sigFreeId2dc8628d16

View the embedded image gallery online at:
https://www.bartmetaco.pl/ogrody-zimowe.html#sigFreeIda21bf5ef26

Masz pytania? Zadzwoń: +48 600 595 335